System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wielkopolskim
CENTRUM

Let’s Twist. Tramwajowa Foto-zabawa na Facebooku

Nasze zielone cacko – tramwaj Twist zaczął regularne kursy pasażerskie. Linia nr 1 powróciła na swoje tory. Z tej okazji proponujemy Wam facebookową zabawę z nagrodami. Zasady są proste, proste jak tory tramwajowe. Uwiecznijcie siebie z tramwajem, uwiecznijcie siebie w tramwaju, pokażcie jak wygląda Wasza przygoda z Twistem, a otrzymacie od nas tramwajowe niespodzianki.

1. Polub fanpage Gorzów Przystań (jeśli jeszcze nie lubisz 😉 )
2. Dołącz do wydarzenia: „Let’s Twist. Foto-zabawa”
2. Zrób sobie selfie z Twistem lub nagraj selfie-filmik i wklej swój materiał w naszym wydarzeniu na fb. Pamiętaj – na zdjęciu musisz być Ty i tramwaj. To warunek konieczny, inaczej się nie liczy 🙂
3. Napisz, którą niespodziankę wybierasz (kubek, t-shirt czy magnes na lodówkę). Jedna osoba może otrzymać tylko jedną niespodziankę i może wziąć udział w zabawie tylko jeden raz).
4. Czekaj na nasz odzew, zaprosimy Cię do nas po odbiór gadżetu.
5. Kto pierwszy, ten lepszy, mamy ograniczony zasób gadżetów tramwajowych.
6. Akcja trwa do 10 lipca 2020 lub do wyczerpania zapasów gadżetów.

Przesłanie materiałów jest jednoznaczne z udzieleniem zgody dla administratora profilu Gorzów Przystań na nieodpłatną publikację materiału na swoim wydarzeniu (Let’s Twist. Foto-zabawa). Przesłanie materiałów jest jednoczesnym oświadczeniem, że przesyłający ma wyłączne prawa autorskie do przesłanych materiałów, a materiały nie naruszają wszelkich praw osób trzecich.

Wydział Promocji i Informacji

POWRÓT
GÓRCZYN