System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wielkopolskim
CENTRUM

Kolejny etap na ulicach Chrobrego i Mieszka I

Wykonawca przebudowy ul. Chrobrego i Mieszka I, w sobotę 12 września br. planuje wprowadzenie kolejnego etapu organizacji ruchu – zamknięcie ul. Mieszka I na odcinku od ul. Jagiellończyka do Mickiewicza.

W związku z tym ul. Słowackiego stanie się drogą bez przejazdu. Zostanie wprowadzony na niej ruch dwukierunkowy i wystąpią ograniczenia w parkowaniu pojazdów.

Ul. Jagiellończyka przy skrzyżowaniu z ul. Mieszka I na obecnym etapie nie zostanie zaślepiona. Na odcinku od ul. Mieszka I do ul. Dąbrowskiego będzie drogą dwukierunkową z ograniczeniami w parkowaniu pojazdów.

Skrzyżowanie ul. Mieszka I z ul. Mickiewicza stanie się skrzyżowaniem 3-wlotowym, gdzie ruch w dalszym ciągu będzie sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej. W przypadku zawieszenia pracy sygnalizacji świetlnej drogą z pierwszeństwem będzie ul. Mickiewicza, zaś drogą podporządkowaną ul. Mieszka I. Zostanie to uregulowane za pomocą oznakowania pionowego i poziomego. Kierowcy w tym miejscu powinni zwrócić uwagę i zachować szczególną ostrożność.

Objazd z ul. Mieszka I do ul. Jagiellończyka zostanie wyznaczony przez ul. Mickiewicza i Kosynierów Gdyńskich.

Jednostka Realizująca Projekt

POWRÓT
GÓRCZYN