System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wielkopolskim
CENTRUM

Zmiany w organizacji ruchu – zamknięcie przejazdów przez Łokietka

W poniedziałek (9 sierpnia) wykonawca przebudowy ul. Chrobrego i Mieszka I wprowadza zmiany w organizacji ruchu, polegające na czasowym zamknięciu przejazdu w ciągu ul. Wł. Łokietka. Na obu „ślepych” odcinkach ul. Łokietka wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy, przy zachowaniu obecnego układu parkowania i zorganizowaniu na końcu miejsca do zawracania pojazdów.

W celu ułatwienia kierowcom poruszania się po ulicach Nowego Miasta na ulicy 30 Stycznia przywrócony zostanie ruch jednokierunkowy, od ul. Armii Polskiej do ul. Dąbrowskiego.

Przejazd poprzeczny przez plac budowy (ul. Chrobrego i Mieszka I) zapewniony będzie w ciągu ulic: 30 Stycznia (jeden kierunek od Armii Polskiej do Dąbrowskiego), Krzywoustego (przejazd tymczasowy, jeden kierunek od Dąbrowskiego do Armii Polskiej), Borowskiego (przejazd dwukierunkowy) oraz Jagiellończyka (przejazd dwukierunkowy).

Skrzyżowanie z ul. Mickiewicza nadal będzie zamknięte dla ruchu kołowego. Nadal zamknięty będzie także odcinek Mieszka I, od Borowskiego do Roosevelta.

oprac. Rafał Krajczyński – Miejski Inżynier Ruchu

POWRÓT
GÓRCZYN